Η αγάπη είναι τυφλή
Είναι ο Dusty και είναι η Springfield και έχουν το βλέμμα της αγάπης….
Γεννήθηκαν κατακαλόκαιρο αλλά δεν έχουν δει τον κόσμο, ίσως και να μη τον δουν ποτέ,αν και γίνεται οτιδήποτε δυνατόν για τα ματάκια τους. Ομως εμείς τους είπαμε ότι ο κόσμος είναι όμορφος και θα φροντίσουμε και να δείχνει και να τον νιώθουν έτσι…
Είναι ο τρυφερός Dusty ναι η παιχνιδιάρα Springfield ή ο παιχνιδιάρης Dusty και η τρυφερή Springfield καθώς αλλάζουν ρόλους συνεχώς ώστε ο ένας να συμπληρώνει και να εξισορροπεί τον άλλον…
Αυτονόητο ότι είναι και θα παραμείνουν αχώριστοι.
Αυτονόητο ότι είναι τα πάντα ο ένας για τον άλλον.
Αυτονόητο ότι θα γίνουν τα πάντα για σένα αν τους ανοίξεις το σπίτι και την καρδιά σου…
Τα δίδυμα για την ώρα βρισκόνται κάτω από φαρμακευτική αγωγή και σύντομα θα είναι έτοιμα να δοθουν με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένα, και εμβολιασμένα, αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος κηδεμόνας θα αναλάβει τη στείρωση, στην κατάλληλη ηλικία, και το κόστος του microchip. Tηλ. επικοινωνίας 698 622 4268
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)