Ο Thor, είναι ένας ενήλικας γάτος κούκλος, με υπέροχα διαπεραστικά πράσινα μάτια. Χωρίς αμφισβήτηση, ακόμα και όσοι είναι αδιάφοροι προς τις γάτες, θα συμφωνήσουν. Είναι ένα γατί… «εύκολο», ευγενικό, τρυφερό, εξοικειωμένος απόλυτα με τους ανθρώπους, πολύ συνεργάσιμος, ένα γατί… «περίπατος»… Ο κούκλος μας χρειάζεται έναν άνθρωπο, που ν’ αγαπάει από καρδιάς, και να τον φροντίζει έτσι όπως του αξίζει. Διαγνώστηκε με διαβήτη, όπως πολλές γατούλες ανά τον κόσμο, κάνει την ινσουλίνη του καθημερινά, χωρίς να τον πειράζει καθόλου. Αυτός είναι και ο λόγος που δεν έκλεινε και η πληγή στο λαιμό του, τώρα με την αγωγή του θεραπεύεται σιγά σιγά και αυτή.
Τα καλά νέα είναι, ότι η διάρκεια της ζωής μιας γάτας με αγωγή ινσουλίνης είναι ίδια με αυτών που δεν είναι διαβητικές. Σωστή διατροφή και… παιχνίδι για άσκηση, αν και μπορεί ο διαβήτης να μη θεραπευτεί τελείως, θα μπορέσετε να μοιραστείτε μια ευτυχισμένη και φυσιολογική ζωή μ’ αυτό το πραγματικά υπέροχο πλάσμα.
Γεννήθηκε το 2016. Είναι στειρωμένος, εμβολιασμένος, και αποπαρασιτωμένος. Θα δοθεί εντός σπιτιού με συμβόλαιο υιοθεσίας μόνο για την περιοχή Αττικής. Ο νέος ιδιοκτήτης αναλαμβάνει το κόστος του microchip. Tηλέφωνο επικοινωνίας 694 8523063.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)