H Ruby, είναι ένα κοριτσάκι που τ’ όνομά της αντανακλά τη προσωπικότητά της. Μπορούμε να πούμε πως είναι ένα «Ζεν» γατάκι. Ήρεμη και ευγενής, αλλά πολύ κοινωνική και τρυφερή. Αν την κάνετε παρέα, σίγουρα θα αισθανθείτε τη θετική της ενέργεια, που προκαλεί μια αίσθηση ζωτικότητας και… ευεξίας! Τελικά, οι γάτες είναι… μαγικά πλάσματα!
Γεννήθηκε Ιανουάριο 2019. Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, στειρωμένη, αποπαρασιτωμένη, και εμβολιασμένη. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος της κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Tηλ. επικοινωνίας +30 693 663 1269.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)