Είναι ένας αρρενωπός, κοκκινότριχος, ραβδωτός γατούλης. Αν και μικρούλης ακόμα, βλέπεις ότι είναι από τους γάτους που… «γεμίζουν» το σπίτι, τη καρδιά, αγαπούν τις αγκαλιές και τις ωραίες συζητήσεις, είναι τόσο… λαμπερός και όμορφος στο χαρακτήρα όσο και το τρίχωμά του. Τώρα το ότι δεν βλέπετε ματάκια δεν πειράζει, σας βλέπει εκείνος με τα λαμπερά ματάκια της ψυχής του! Δεν θα είναι απλά ποτέ ένα γατάκι μέσα στο σπίτι. Θα είναι ο πιο τρυφερός, εξωστρεφής, αγαπησιάρης γατούλης που θα μοιράζεται κάθε στιγμή, με το μαγικό τρόπο των κοκκινότριχων γάτων! Γεννήθηκε Ιούλιο 2019. Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένος, και εμβολιασμένος. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος του κηδεμόνας θα αναλάβει τη στείρωση, στην κατάλληλη ηλικία, και το κόστος του microchip. Tηλ. επικοινωνίας +30 693 663 1269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)