O Jamie Bond, είναι ενός έτους. Είναι εντυπωσιακά ωραίος, φαίνεται άλλωστε…ακόμη και ο Botticelli θα ζήλευε τη μαμά φύση σ’ αυτή τη περίπτωση… Είναι επικοινωνιακός, πειστικός, σαγηνευτικός, χαδιάρης και παιχνιδιάρης, με υπέροχη προσωπικότητα, και σε εξαιρετική φυσική κατάσταση! Με λίγα λόγια, έχει κρατήσει μόνο τα…καλά του James Bond! Έρωτας από την πρώτη ματιά!
Είναι ο γάτος που απλά δεν μπορεί κανείς να του…αντισταθεί!
Θα δοθεί στειρωμένος κι εμβολιασμένος για υιοθεσία με συμβόλαιο υιοθεσίας μόνο για μέσα στο σπίτι, και μόνο εντός Αττικής. Ο νέος γονιός αναλαμβάνει το κόστος του microchip.
Tηλ. 6986224268
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)