Είναι ένα… εντυπωσιακό κορίτσι. Αρχικά, από τον συνδυασμό των χρωμάτων της είναι σαν να φοράει… το φουστάνι που πάντα πρέπει να υπάρχει! Την κάνει ξεχωριστή και κομψή. Έτσι ξεχωριστός και πολύ ιδιαίτερα επιμελής. Ένα «εύκολο» κορίτσι, με την καλή έννοια!
Έτσι κι αυτή ψάχνει ένα παντοτινό σπίτι «χαρισματικό» τόσο όσο να μπορεί να την αγαπήσει και απολαύσει όπως κι εκείνη.
Γεννήθηκε Απρίλιο 2019. Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένη, και εμβολιασμένη. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος της κηδεμόνας θα αναλάβει τη στείρωση, στην κατάλληλη ηλικία, και το κόστος του microchip. Tηλ. επικοινωνίας +30 698 622 4268.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)