Η Gorgeous αλλιως Gi είναι το βουτυρένιο γατάκι που όλοι θα θέλαμε να έχουμε. Με ένα σπάνιο συνδυασμό χρωμάτων στο κορμάκι της, αποτελεί ένα κομμάτι του ουρανού στα μάτια και στα χέρια μας. Πρόκειται να αγαπηθεί πολύ, τόσο για την ομορφιά της, όσο και για τον υπέροχο χαρακτήρα της. Ξαπλώνει και αφήνεται στα χάδια και τις αγκαλιές των ανθρώπων, ήρεμη, απαλή, βελούδινη. Νιώθουμε πολύ τυχεροί που γνωρίσαμε αυτό το μοναδικό πλάσμα και γι’ αυτό αναζητάμε γι’ αυτήν την καλύτερη οικογένεια!
Είναι γεννημένη τον Ιουνιο του 2018. Θα δοθεί εμβολιασμένη και αποπαρασιτωμένη εντός Αττικής με την προϋπόθεση να ζει μέσα και να στειρωθεί στην ηλικία των 6 μηνών. Ο νέος γονιός είναι υπεύθυνος για το κόστος του microchip.
Τηλ. 6936631269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)