Γειά σας . Το ξέρετε το τραγούδι ” είμαι μικρή μικρή και τριανταφυλλενια ; ” . Ε λοιπόν αυτή είμαι εγώ ! Ο διασώστης μου με ονόμασε τριανταφυλλενια γιατί έτσι λένε την πλατεία η σχεδόν έτσι . Αλλά θα μπορούσε να με πει και sex bomb . Αφού σε μια έρευνα για ύποπτο αντικείμενο έσκασε η βόμβα . Εγώ είμαι αυτή εμφανίστηκε ξαφνικά μπροστά του με ουρά όρθια σαν φιτίλι και έτρεξα και έσκασα σαν βόμβα στην αγκαλιά του . Το τραγουδάκι ” τα λόγια είναι περιττά ” θα το ξέρετε . Με φορτώθηκε . Με έβαλε στο αμάξι και τώρα ψάχνω για ένα σπίτι . Με την εκρηκτική μου παρουσία θα περάσουμε τέλεια . Το όνομα μου είναι Ρόζα
Η Ρόζα είναι περίπου 2 μηνών και θα δοθεί εμβολιασμένη για υιοθεσία με την προϋπόθεση στείρωσης στην κατάλληλη ηλικία, με συμβόλαιο υιοθεσίας μόνο για μέσα στο σπίτι, και μόνο εντός Αττικής. Ο νέος γονιός αναλαμβάνει το κόστος του microchip.
Tηλ. 693 663 1269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)