Καλημέρο Ο Μεγαλοπρεπής: Όμορφος, ισχυρός, ή αυτός που έχει τη ποιότητα να προκαλεί μεγάλο θαυμασμό και εκτίμηση…αυτός είναι ο ενός έτους γάτος που περιγελά το γεγονός οτι βλέπει μόνο από το ένα μάτι! Γελοιοποιεί την οποιαδήποτε στραβή ματιά ή απαξιωτική σκέψη, όταν κάτι υστερεί σωματικά στη φύση, μπορεί και να υστερήσει ουσιαστικά στη γοητεία ή το χαρακτήρα!
Είναι σοφός, ήρεμος, σίγουρος…γι’ αυτό έχει τη καλοσύνη και την ευλογία να μοιραστεί τη δύναμη της διαφορετικότητας και την αγάπη της αληθινής στοργής!
Είναι στειρωμένος και θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένος, εμβολιασμένος και τσιπαρισμένος. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Τηλ επικοινωνίας +30 693 663 1269.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)