Αέρας, βροχή, νερό, φωτιά…
Φωτιά… θα έπρεπε να τη φοβάμαι. Θα έπρεπε να τρέμω και μόνο στο άκουσμα της. Τη βλέπω ακόμα στα μάτια μου, τη νιώθω ακόμα στο σώμα μου.
Είμαι η Φλόγα και δεν είμαι δειλή. Θα ζήσω. Κοιτάζω τον ουρανό κάθε μέρα και αφήνομαι στις ακτίνες του ηλίου που λούζουν το μουτράκι μου. Και όταν ο ήλιος γίνεται καυτός, εγώ δεν απομακρύνομαι. Στέκομαι και τον κοιτάζω στα μάτια και σκέφτομαι πως νίκησα τη φωτιά. Μπορώ να κάνω τα πάντα! Είμαι η Φλόγα και είμαι δυνατή, αισιόδοξη, ευτυχισμένη. Γεννήθηκα τον Ιανουάριο του 2018 και είμαι στειρωμένη. Θα δοθώ μόνο για μέσα στο σπίτι, εντός Αττικής. Ο νέος κηδεμόνας μου είναι υπεύθυνος για το κόστος του microchip. Τηλ 6936631269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)