Η Pumpkin, είναι μιά γατούλα ενός έτους, γλυκιά σαν…κολοκύθα! Τι σημαίνει αυτό? Έχει… «ταπεινή» καταγωγή ακριβώς όπως η κολοκύθα, αλλά πολύτιμες ιδιότητες ακρίβως όπως η…κολοκύθα!
Είναι ένας απαλός γκρίζος «αφρός», με υπέροχα γκρίζα μάτια, αυτό είναι που βλέπετε, αυτό που δεν βλέπετε στη φωτό όμως είναι ο πιό υπέροχος χαρακτήρας! Άν θέλετε ένα πλάσμα για πάντα τρυφερό, αληθινό για σας, ήρεμο να μοιράζεται κάθε χαμόγελο & κάθε δάκρυ σας με σοφία, αυτή είναι η Pumkin! Πιστεύω πως ο Charles Dickens είχε ακριβώς μια Pumkin στις σκέψεις του όταν είπε «…Μιά καρδιά που αγαπάει είναι η πιό αληθινή σοφία…»
Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, στειρωμένη, αποπαρασιτωμένη, εμβολιασμένη και τσιπαρισμένη. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Τηλ επικοινωνίας +30 693 663 1269.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)