O Πίνο πάσχει από σύνδρομο συνεχόμενης χαράς, με αποτέλεσμα να πουρουριζει ασταμάτητα.
Άλλος ένας θησαυρός που βρέθηκε στα σκουπίδια το Μάιο του 2021 ,αφυδατωμένος και με σοβαρές μολύνσεις στα μάτια που αντιμετωπίστηκαν με αποτέλεσμα να σωθεί η ζωή του,να χάσει την όρασή του αλλά παρόλα αυτά να μη χάσει απολύτως τίποτε από την πανέμορφη υπόστασή του.
Αν ψάχνεις ένα πιστό, τρυφερό και αγαπησιάρικο φίλο πάντα εκεί για να σε θεραπεύσει με την αγάπη του ,ναι ,αυτός είναι τότε!
Με την προϋπόθεση ότι φυσικά αν μπορείς να αναγνωρίσεις την πραγματική ομορφιά.
Τυφλό γλυκύτατο αγόρι, Πανέμορφος μέσα έξω.
Ο Πίνο θα δοθεί μόνο εντός Αττικής αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι με συμβόλαιο υιοθεσίας, εμβολιασμένος, αποπαρασιτωμένος και στειρωμένος ,με το κόστος του microchip να επιβαρύνει το νέο κηδεμόνα.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 694 852 3063
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)