Ο μικρός μας μαύρος κούκλος, είναι παιχνιδιάρης, τρυφερούλης, αποζητά τα χάδια και τη συντροφιά. Τα δε ματάκια του μας θυμίζουν αυτό που είπε ο Θεόφιλος Γκοτιέ: «Ποιος μπορεί να πιστέψει πως δεν υπάρχει ψυχή πίσω από αυτά τα φωτεινά μάτια»…
Γεννήθηκε Μάϊο 2020. Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένος, εμβολιασμένος, μόνο για μέσα στο σπίτι, εντός Αττικής, με την προϋπόθεση να στειρωθεί στην κατάλληλη ηλικία. Ο καινούργιος του κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip.
Tηλ. +30 693 663 1269.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)