Είναι κάποιες φορές που η μοίρα τα φέρνει όλα υπέρ σου. Είναι σαν το σύμπαν να σε ακούει και να συνωμοτεί. Η Νεμέα μίλαγε ή μάλλον ούρλιαζε στο σύμπαν ζητώντας αγάπη και στοργή. Βρεθήκαμε εκεί που βρισκόταν, πολύ μακριά από τα μέρη μας. Μας βρήκε και τη βρήκαμε. Μας κοίταξε στα μάτια και με το πιο δυνατό μιαου μας φώναξε «θέλω στοργή, αγάπη, μια οικογένεια». Η ανταπόδοση τεράστια… μας κοιτάζει, μας αγκαλιάζει, μας μιλά. Το ίδιο κάνει στις γάτες και στους σκύλους. Είναι απλά ευγνώμων που το σύμπαν την άκουσε.
Γεννήθηκε περίπου το Δεκέμβρη του 2018. Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένη, στειρωμένη και εμβολιασμένη. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος της κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Tηλ. επικοινωνίας +306948523063
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)