Θυμάστε όλοι τα τοπ μόντελ της εποχής του ’90? Κλόντια Σίφερ, Σίντι Κρόφορντ και η αγαπημένη μας Ναόμι Κάμπελ. Ποιός μπορεί να ξεχάσει τη σοκολατένια της όψη και τα μακριά μαύρα μαλλιά?
Σας την παρουσιάζουμε σε γατίσια έκδοση! Είναι η Ναόμι, η γάτα. Πανέμορφη, με μακριά μεταξένια γούνα. Απλά θέλεις να κάθεσαι να την κοιτάζεις. Είναι βέβαια λίγο μικρή ακόμα αλλά μας δήλωσε ρητά πως θα είναι το τοπ μόντελ του 2020. Προς το παρόν, προσέχει τη δίαιτα της, χτενίζεται καθημερινά και περιμένει να έρθει η ώρα να ενηλικιωθεί για να βγει στις πασαρέλες!
Γεννήθηκε τον Μάιο του 2020. Ο νέος γονιός αναλαμβάνει το κόστος του microchip. Θα δοθεί μόνο για μέσα στο σπίτι, εντός Αττικής, με την προϋπόθεση να στειρωθεί στην κατάλληλη ηλικία. Tηλ. +30 6973754965
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)