Η Αυγουστιάτικη πανσέληνος της Αθήνας είναι απίστευτα εντυπωσιακή… δεν είναι η πιο λαμπρή, αλλά είναι η πιο μεγάλη…
Ένας μικρός γατούλης, μαύρος σαν την πιο σκοτεινή νύκτα, εγκαταλελειμμένος, νηστικός, αβοήθητος, στύλωσε, τα ποδαράκια και την ύπαρξή του στην πανσέληνο και της είπε: «Δεν ντρέπεσαι? Εσύ που τα βλέπεις όλα, όταν φωτίζεις το σκοτάδι στις σκοτεινές βραδιές της Αθήνας, δεν έχεις έλεος? Μοιράσου το φως σου!»
Η πανσέληνος ντράπηκε… και έστειλε μια εθελοντή που το όνομά της σημαίνει φως… έτσι σώθηκε και ο μικρός αυθάδης κατάμαυρος γατούλης…
Γεννήθηκε Ιούνιο 2020. Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένος, εμβολιασμένος, μόνο για μέσα στο σπίτι, εντός Αττικής, με την προϋπόθεση να στειρωθεί στην κατάλληλη ηλικία. Ο καινούργιος του κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Tηλ. +30 697 4818549.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)