H Μπέτυ είναι μία γλυκιά γατούλα. Γεννημένη τον Νοέμβριο του 2018, είναι μια απαλή, ευγενική και συνεσταλμένη κάπως ψυχή. Είναι μια γάτα Zen, που θα σας χαλαρώνει περισσότερο, παρά θα σας… τρέχει. Αν και μικρή ακόμα, είναι η ψυχή που θ’ ακολουθήσει τη «ροή» της ζωής του σπιτιού, μια τρυφερή ύπαρξη που θα συμπληρώσει την αίσθηση του πόσο «σπιτικό» θα αισθάνεστε το σπίτι σας.
Εμάς μας θυμίζει το τραγούδι των Art Blakey & the Jazz Messengers – “Along Came Betty” (https://youtu.be/CTzRHq_cH5E). Ψάχνει το σπίτι που αναζητά το… σπιτόγατό του, με την απόλυτη έννοια της λέξης!
Θα δοθεί στειρωμένη, αποπαρασιτωμένη και εμβολιασμένη. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος της κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Τηλ επικοινωνίας +30 693 663 1269.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)