H Bella μας είναι 1 ½ έτους, όπως δηλώνει και το όνομά της είναι όμορφη. Είναι πολύ τρυφερή και πολύ κοινωνική. Της λείπει το ένα πίσω της ποδαράκι, αλλά έχει ανακάμψει πλήρως από το χειρουργείο της, και συνεχίζει να ζει με τη…γατίσια της κομψή ευλυγισία!
Έχετε αμφιβολίες για τις τρίποδες γάτες? Απλά δείτε το video: https://www.newsflare.com/…/three-legged-cat-pursues…
Έχετε ακόμα ενδοιασμούς?
«Η αγάπη είναι ένα παιχνίδι που δύο μπορούν να παίξουν και δύο μπορούν να κερδίσουν» – Eva Gabor
Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, στειρωμένη, αποπαρασιτωμένη, εμβολιασμένη. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος του κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Tηλ. επικοινωνίας +30 693 663 1269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)