Αν η Μαφάλντα ήταν άνθρωπος, θα είχε ψηφιστεί σίγουρα ως η «πιο πιθανή να επιτύχει» ή ως η «πιο δημοφιλής» ή θα είχε στεφτεί βασίλισσα του χορού. Έχει αυτό το είδος της προσωπικότητας που την κάνει να λάμπει και να ξεχωρίζει από τους υπόλοιπους. Είναι εξαιρετικά φιλική, ακόμα και με αγνώστους και σίγουρα θα τραβήξει την προσοχή σου από την πρώτη στιγμή που θα την δεις. Τα γονίδια της επίσης βοηθάνε σε αυτό καθώς η γούνα της έχει φοβερά χρώματα και τα κεχριμπαρένια μάτια της μαγνητίζουν τα βλέμματα. Έχει σίγουρα κερδίσει της καρδιές μας και θέλαμε πολύ να της δώσουμε μια δεύτερη ευκαιρία. Θα της δώσεις κι εσύ άλλη μία ευκαιρία να γίνει το αστέρι της ζωής σου?
Η Μαφάλντα γεννήθηκε τον Απρίλιο του 2018 και είναι στειρωμένη. Ο νέος γονιός αναλαμβάνει το κόστος του microchip. Θα δοθεί μόνο για μέσα στο σπίτι, εντός Αττικής. Tηλ. 6936631269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)