Η Λουσίλ είναι ένα πολύ ιδιαίτερο γατάκι. Ναι ναι ξέρουμε, το λέμε αυτό για όλες τις γάτες μας, αλλά η Λουσίλ έχει μια μοναδική ομορφιά. Καταρχήν είναι ροζ (οκ, ροζουλί) και είναι ατρόμητη! Μπορεί να της λείπει το ένα μάτι και η ουρά της αλλά δεν φαίνεται να τη νοιάζει καν! Είναι πολύ εξωστρεφής, είναι περίεργη και παιχνιδιάρα, πολύ κοινωνική αλλά ταυτόχρονα και πολύ τρυφερή. Μπορεί να κάνει αμέσως φίλο της τον καθένα και νιώθει άνετα με τους ανθρώπους, γι’αυτό δεν μπορούμε να φανταστούμε πόσο χαρούμενη θα νιώσει όταν θα γίνει πλέον μέλος κάποιας οικογένειας.
Η Λουσίλ γεννήθηκε περίπου τον Ιούλιο του 2020. Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, εμβολιασμένη και αποπαρασιτωμένη με την προϋπόθεση να στειρωθεί στην κατάλληλη ηλικία. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Τηλ+30 693 663 1269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)