Γεια! Είμαι η Λεόνι η λεοντόκαρδη! Μπορεί να σου φαίνομαι μικρούλα, αλλά είμαι ένα πολύ γενναίο κορίτσι. Όταν ήμουν ακόμα πιο μικρή, είχα σπάσει τη λεκάνη μου, αλλά το γεγονός αυτό δεν με πτόησε και το ξεπέρασα γρήγορα! Τώρα είμαι εξίσου παιχνιδιάρα και χαρούμενη με τα άλλα γατάκια της ηλικίας μου. Μου λένε ότι έγινα λίγο πιο ιδιαίτερη μετά το ατύχημα γιατί πρέπει να τρώω μόνο κονσέρβες λόγω της στένωσης που έχω. Αλλά μου λένε επίσης ότι ένα μοναδικό και γενναίο κορίτσι σαν κι εμένα το αξίζει. Τώρα ψάχνω το παντοτινό μου σπίτι, όπου θα νιώσω αγαπημένη και θα χαρώ τη ζωή με τη νέα μου οικογένεια!
Η Λεόνι γεννήθηκε τον Αύγουστο του 2018. Ο νέος γονιός αναλαμβάνει το κόστος του microchip. Θα δοθεί μόνο για μέσα στο σπίτι, εντός Αττικής, με την προϋπόθεση να στειρωθεί στην κατάλληλη ηλικία. Tηλ.6936631269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)