Είμαι ο Λίνο! Γεννήθηκα 18 Αυγούστου φέτος! Είμαι ο μικρός πειρατής! (γιατί έχω μόνο ένα ματάκι), είμαι ένας κούκλος όμως… γοητευτικός που…σου κλείνει το μάτι…γιατί ίσως μοιραζόμαστε ένα δικό μας αστείο? ή ένα μυστικό? ή σε καλωσορίζω όταν έρχεσαι? αλλά πάνω από όλα θα είναι το σινιάλο της τρυφερότητας μου για σένα! Το είπε άλλωστε και ο Charles Dickens: «…τι μεγαλύτερο δώρο από την αγάπη μιας γάτας…»
Θα γίνω ο έξυπνος, τετράποδος ειρηνιστής συντροφός σου, χωρίς προκατάληψη, χωρίς μίσος, χωρίς απληστία, μόνο τρυφερότητα, παιχνίδια & αγκαλιές, αρκεί να με αγαπάς & να με φροντίζεις.
Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένος, εμβολιασμένος και τσιπαρισμένος. Υποχρέωση στείρωσης στην κατάλληλη ηλικία. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Τηλ επικοινωνίας +30 694 523 9812
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)