Η Lilly είναι μια γατούλα 1 ½ έτους, γεννημένη Αύγουστο 2017. Είναι όμορφη και χαριτωμένη, όπως λέει και τ’ όνομά της άλλωστε! Όμως είναι και πολύ τυχερή!
Η Lilly έχει τρία λειτουργικά ποδαράκια, και ένα ποδαράκι πίσω που τελικά θ’ ακρωτηριαστεί. Οι γάτες αναρρώνουν πλήρως μετά από τέτοιο χειρουργείο μέσα σε 2-4 εβδομάδες, και δεν τους επηρεάζει καθόλου η απώλεια! Άλλωστε η Lilly μας είναι η πιό τρυφερή μαχητής! Θα είναι πολύ τυχερός ο άνθρωπος που θα συντροφεψει!
«Δεν υπάρχουν συνηθισμένες γάτες» – Colette
Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, στειρωμένη, αποπαρασιτωμένη, εμβολιασμένη και τσιπαρισμένη. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος του κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Tηλ. επικοινωνίας +30 693 663 1269
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)