Καλυψώ,
Το όνομά της σημαίνει «καλύπτω», «κρύβω»… , της ταιριάζει κατά κάποιο τρόπο, γιατί δεν βλέπει. Ένα μέρος αυτού του κόσμου όπως τον βλέπουμε εμείς, της είναι κρυμμένος. Μόνο που η Καλυψώ μας, με τα ματάκια της γατίσιας ψυχής της βλέπει όλα τα χρώματα των συναισθημάτων μας, με τη μυτούλα της ξεχωρίζει τα πάντα και όλους μας, με τ’ αυτάκια της ακούει και την πιο κοντή ανάσα μας, με τα πατουσάκια της και τη γούνα της μπορεί να δώσει και να πάρει το πιο τρυφερό άγγιγμα. Γιατί τέτοιο πλασματάκι είναι!
Ψάχνει το παντοτινό της σπίτι, όπου θα της ανοίξουν τη πόρτα του πιο πολύχρωμου κήπου συναισθημάτων, κι εκείνη ευτυχισμένη θα προσθέτει κάθε μέρα και μια πινελιά!
Γεννήθηκε Μάιο 2019. Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένη, και εμβολιασμένη. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Ο καινούργιος της κηδεμόνας θα αναλάβει τη στείρωση, στην κατάλληλη ηλικία, και το κόστος του microchip. Tηλ. επικοινωνίας +30 693 663 1269.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)