Στρουμπουλό, αφράτο και ζουμπουρλούδικο, η Θέλμα είναι το απόλυτο κουτάβι. Και έτσι όπως κάθεται και βαριέται την ζωή της, σου έρχεται να την αρπάξεις και να την ζουμπήξεις ανελέητα. Είναι συνδυασμός αρκουδακίου και κουταβιού, και όταν μεγαλώσει θα γίνει μια ωραία αρκούδα, εεεε… μια ωραία σκυλίτσα! Βρέθηκε με την αδερφή της την Λουίζ στο πουθενά, πεταμένη, γεμάτη τσιμπούρια και χορτασμένη αέρα κοπανιστό. Σήμερα δεν θυμάται τίποτα από το παρελθόν της, γιατί τα κουτάβια ξεχνούν και μηδενίζουν. Η ζωή της μόλις άρχισε, και θέλουμε να την δούμε να μεγαλώνει στο παντοτινό της σπίτι. Θα δοθεί εμβολιασμένη και αποπαρασιτωμένη, με συμβόλαιο υιοθεσίας και μικροτσίπ, και την προϋπόθεση να στειρωθεί στην κατάλληλη ηλικία. Τηλέφωνο: 6932345777
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)