«Άν το γουργούρισμα της γάτας μπορούσε να μπει σε κάψουλα, θα ήταν το πιο δυνατό αντικαταθλιπτικό στη φαρμακοβιομηχανία» – Alexis F. Hope
Ακριβώς! Αυτός είναι ο μικρός Apollon! Ο μικρός, μόλις 3 μηνών, θεός – θεραπευτής, όπως και και ο θεός της μυθολογίας…, και βεβαίως ωραίος! Τρυφερός, παιχνιδιάρης, και λατρευτός! Αυτός ο γατούλης, έχει τη θεϊκή ιδιότητα να γεμίζει χαρά και τρυφερότητα τη ψυχή σου, και το μυαλό σου να θυμάται ότι πιό όμορφη λέξη γνωρίζει, για να τον περιγράψει!
«Υπάρχουν δύο καταφύγια από τις δυστυχίες της ζωής: η μουσική και οι γάτες» – Albert Schweitzer.
Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένος, εμβολιασμένος και τσιπαρισμένος. Υποχρέωση στείρωσης στην κατάλληλη ηλικία. Αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι και μόνο εντός Αττικής. Τηλ επικοινωνίας +30 694 072 9501.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)