Ένας πίνακας ζωγραφικής με πολύχρωμη γούνα και πολύχρωμη προσωπικότητα. Πάρα τα πέντε χρόνια κατά τα οποία ζούσε μαζί με μία ηλικιωμένη γυναίκα και άπειρες άλλες γατούλες σε δύσκολες συνθήκες, είναι πάρα πολύ φιλική και πάρα πολύ κοινωνική.
Ψάχνει ένα παντοτινό σπίτι μέσα στο οποίο δεν θα είναι μέρος από μία συλλογή, αλλά θα είναι μια εξ ολοκλήρου επιλογή.
Η τρυφερή ανθρωποκεντρική Αμπερ, γεννημένη περίπου το 2018,
θα δοθεί μόνο εντός Αττικής αποκλειστικά για μέσα στο σπίτι, με συμβόλαιο υιοθεσίας, εμβολιασμένη αποπαρασιτωμένη και στειρωμένη με το κόστος του microchip να επιβαρύνει το νέο κηδεμόνα
Τηλέφωνο επικοινωνίας 697 4818549
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)