Είναι ένας κύριος γάτος. Κατ’ αρχήν έχει την «ιδανική» ηλικία, γεννήθηκε 2014 ή 2015, δεν είναι μικρούλης, αλλά ένας νέος γάτος στα… καλύτερά του😉. Έχει τη κλασσική ομορφιά της ράτσας της γάτας Αιγαίου, με φωτεινά ζεστά μάτια, που υπόσχονται πολλή αγάπη, πολύ συντροφικότητα, πολλά γλυκά χρόνια συμβίωσης με μια τρυφερή ψυχή. Είναι πολύ ευγενικός με τα γατάκια, πολύ φιλικός με τις άλλες γάτες, και τους ανθρώπους που γνωρίζει. Και βέβαια μη ξεχνάτε είναι… κούκλος!
Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, στειρωμένος, αποπαρασιτωμένος, εμβολιασμένος, μόνο για μέσα στο σπίτι, εντός Αττικής. Ο καινούργιος του κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Tηλ. +30 693 663 1269.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)