Μπουμπούκα ζουμερή και στρουμπουλή και κατάμαυρη. Την έχουμε ερωτευτεί, όχι μόνο για τα πάχη της και τα κάλη της, αλλά και για αυτό το νάζι το αστείο, που με το χαμόγελο στα χείλη έρχεται για χάδια, κουνώντας την ουρά και μαζί όλο της το σώμα, λες και δεν καταλαβαίνει πόσα κιλά είναι και νομίζει πως είναι λιλιπούτεια μπαλαρίνα. Η Ίρμα χαίρεται με όλο της το είναι και όλο της το νάζι, και όταν την κοιτάζεις φωνάζοντας “Α ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ;” το παίζει και λίγο δύσκολη, και κάνει πως θα σου ξεφύγει, αλλά η ουρά που δεν σταματάει να κουνιέται την προδίδει αμέσως. Είναι ένα πλάσμα με μια καρδιά ΝΑ και ένα σώμα ζουμερό, να έχει να χαϊδεύεις και με χέρια και με πόδια και με μάγουλα. Ψάχνει σπίτι, και δίνει για αντάλλαγμα χαμόγελα και νάζια. Είναι γεννημένη περίπου στα μέσα του 2017, εμβολιασμένη, στειρωμένη και υγιής. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6932345777
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)