Έρωτας
Ο θεός της αγάπης! Ο δικός μας Έρωτας γεννήθηκε το Αύγουστο του 2018! Είναι ένας τιγρέ γόης, αλλά όχι μόνο…αγαπάει ανθρώπους και γάτες το ίδιο, επαληθεύει το τραγούδι του συνονόματός του Eros Ramazzotti “L’amore è un modo di vivere” («Η αγάπη είναι ένας τρόπος ζωής»)! Γιατί γι’ αυτόν έτσι είναι ακριβώς!
Του αφιερώνουμε λοιπόν, και σε όποιον τον γαπήσει για πάντα, το τραγούδι των Tina Turner & Eros Ramazzotti – “Cose Della Vita”, με λίγο…παραφρασμένο στίχο… «…πιάσε την πατούσα μου, και μη την αφήσεις ποτέ…» https://youtu.be/
Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένος, εμβολιασμένος, και στειρωμένος μόνο για μέσα στο σπίτι, εντός Αττικής. Ο καινούργιος του κηδεμόνας θα αναλάβει το κόστος του microchip. Tηλ. +30 6945 139 812.
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/24x24/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
![Share on Google+ google_plus](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/google_plus.png)
![Share on Reddit reddit](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/reddit.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/pinterest.png)
![Share on Linkedin linkedin](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/linkedin.png)
![Share by email mail](http://www.scars.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/mail.png)